Atletic Bilbao ka gjentur shumë shpejtë zëvendësimin në stol. Pasi edhe zyrtarisht u largua vetëm 24 orë më herët nga detyra e trajnerit Ernersto Valverde i cili em shumë gjasa do të kaloi te Barcelona, klubi bask ka emëruar trajner Josè Ángel Ziganda, i cili deri sot ishte në krye të skuadrës së dytë të Bilbaos.
50-vjeçari Ziganda do të prezantohet të enjtën para gazetarëve dhe më pas do të nënshkruaj kontratë 2-vjeçare. /Korneri.net

Artikulli paraprakInter merret vesh me mbrojtësin brazilian të Nice, pritet edhe me klubin
Artikulli tjetërPogba ish shokëve të tij…shihemi në Shkup!