Sipas informacioneve më të fundit në mediat italiane, drejtuesit e Milanit do të bëjnë përpjekje për angazhimin e menaxherit të Chelseat, Antonio Conte, pasi Montella është nën presion pas humbjes në derbi nga Inter, shkruan “Korneri.net”.

Andaj, e ardhmja e tij në Milan është e pasigurt dhe ai mund të zëvendësohet nga Conte./Korneri.net.

Artikulli paraprakPritja e vitit: Lloris i tha “jo” Benzemas
Artikulli tjetërE konfirmon agjenti: Ylli belg mund të transferohet në Serie A