Arsenali po përgatitet për një transferim “last minute”, edhe pse objektivi është shumë vështirë i realizueshëm.

Sipas mediave britanike e që janë konfirmuar edhe në Spanjë, Arsene Wenger tenton transferimin e talentit të madh spanjoll Marco Asensio, përcjell Korneri.net.
Mirëpo, optimizmi është shumë i madh sepse “togjinjtë” ofrojnë 75 milionë funte (rreth 80 milionë funte), ofertë kjo shumë e mirë dhe e majme e cila mund t’i bindë zyrtarët e klubit apo më saktë presidetin Florentino Perez, edhe pse fjalën e fundit duhet ta jep Zinedine Zidane. /Korneri.net

Artikulli paraprakMayweather fiton duelin e shekullit ndaj McGregor (FOTO)
Artikulli tjetërGarë e madhe për Jamie Vardy