Sipas informacioneve më të fundit nga “ESPN”, Arsenali ka bërë ofertë zyrtare për brazilianin Rafinha.

Londinezët janë dakorduar të paguajnë 30 milionë euro, aq sa kërkon Barcelona.

Transferimi pritet të mbyllet brenda javës së ardhshme./Korneri.net.

Artikulli paraprakGjermania dhe Kili ndajnë pikët dhe ruajnë kreun
Artikulli tjetërLajm katastrofë për ish-yllin e Chelsea