Albert Bunjaku ka folur për emisionin “Arena” në Tribuna Channel drejtpërdrejtë nga Finlanda.

Për faktin që Finlandë-Kosovë dhe Shqipëri-Maqedoni do të luhen në orarin e njëjtë (20:45), Bunjaku e ka dhënë një përgjigje mjaft interesante.

Artikulli paraprakFillojnë problemet për Bunjakin: Lojtarët po bëjnë si Ronaldo e Messi
Artikulli tjetërRekord i jashtëzakonshëm: Ky është futbollisti prej “qelqi”, 42 lëndime në 9 vite karrierë