Legjenda e futbollit kosovar Ardian Koziku, priti në Zagreb mikun e tij të vjetër Abedin Januzajn me të cilin kanë biseduar dhe kaluar një ditë shumë të mirë së bashku në kryeqytetin kroat, shkruan Korneri.net.

Kozniku mori një dhuratë nga Abedini, por me selam nga djali i tij Adnani i cili tashmë është pjesë e skuadrës spanjolle Real Soociedad, ku shihet mbiemri dhe numri 8, të cilin do ta bartë Adnani gjatë këtij edicioni në ligën më të fortë botërore La Liga.
Foton e ka postuar në profilin e tij në facebook, Ardian Kozniku. /Korneri.net

Artikulli paraprakBarcelona: Arritën paratë e Neymar, tash nis akcioni i transferimeve
Artikulli tjetërZyrtare: Prishtina godet fuqishëm, nënshkruan me Anel Rashkaj