Nuk kishte fitues as në ndeshjen tjetër, Trepça’89-Drenica.

Ishte ndeshje e cila nuk dhurio ndoshta lojë të mirë sepse skuadrat ishin të përqëndruara më tepër në mbrojtje e sidomos Drenica, por këta të fundit sigurisht se u ndanë të kënaqur në fund me një pikë të fituar, shkruan Korneri.net

Me këtë barazim Drenica mbetet e parafundit në tabelë me 19 pikë, ndërsa Trepça ’89 dy pozicine më lertë dhe dy pike më shumë se kuq e zinjtë të ciët duhet të ndryshojnë shumëçka gjatë dimrit që të largohet nga fundi i tabelës dhe rënies në Ligën e Parë. /Korneri.net

Artikulli paraprakArbëria mori pikë te Drita
Artikulli tjetërA Secret Weapon For Automatic Dog Feeder