Kishte shumë spekulime gjatë kësaj vere për per veteranin spanjoll te Real Madrid, Alvaro Arbeloa, mirëpo e ardhmja e tij tashmë është zyrtarizuar.

Sipas mediave spanjolle dhe angleze, Arbeloa është zyrtarizuar si përforcimi më i ri i skuadrës angleze të West Ham, kurse detaje tjera akoma nuk janë zbuluar.

Artikulli paraprakLajmi i fundit: Shokohet Juve, ja çka i ndodhi në sekondat e fundit
Artikulli tjetërFlet i “rikthyeri”, shtatshkurtri sakrifikon për kuqezinjtë