Barcelona barazoi 1-1 me Cadiz në Camp Nou në xhiron e 24-të të La Liga, dhe shumë tifozë të Barcelonës fajësuan mbrojtësin Clement Lenglet për gabimin e radhës.

Francezi shkaktoi penallti në minutën e 89-të nga e cila Fernandez shënoi golin për rezultatin final 1: 1, dhe pas ndeshjes ai mori një seri ofendimesh në rrjetet sociale, përcjell Korneri.net

Nuk ishte gabimi i tij i parë këtë sezon, kështu që gjithnjë e më shumë po flitet se ai do të humbasë vendin e tij në formacioninstartues te Barcelona. Gabimi i tij i fundit ishte shumë i vështirë, kështu që ai nuk mund t’i fshihte lotët në dalje nga stadiumi.

Tifozët e Barcelonës të cilët ishin para stadiumit regjistruan një video që e tregon atë duke qarë duke lënë stadiumin dhe kjo videoi shpejt u bë viral në mediat sociale. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here