Trajneri italian i Bayern Munchen, dukët që i’a ka mësyrë sulmuesit të Torinos, Andrea Belotti, i cili është cak e dhe i disa klubeve të mëdha evropiane.

Sipas mediave gjermane, Ancelotti ka kontaktuar personalisht Belottin, të cilit i ka shprehur hapur dëshirën për ta pasur nën urdhra te gjiganti bavarez.

Artikulli paraprakTë kota ofertat e Man.United për yllin gjerman
Artikulli tjetërJu kujtohet Marouane Chamakh? Është e pabesueshme se ku ka përfunduar ai….