Carlo Anelotti sic duket nuk ka qenë fare i kënaqur as me paraqitjen e tij e as të gjyqtarit Viktor Kassai

Trajneri i Bayern Munichut, Carlo Ancelotti ka kritikuar bashkëlojtarët e tij dhe gjyqtarin Viktor Kassai.

“Gjyqtari Kassai? Ishte më i dobët se sa Bayerni im”, tha Ancelotti gjatë konferencës për media.

Artikulli paraprakRonaldo flet pas fitorës të madhe
Artikulli tjetërIsh yjet e futbollit botëror “bombardojnë” skandalozin Kassai