Trajneri i Juvetusit, Massimilano Allegri ka thënë se më mënyrën si luan Barcelona, ata lënë shumë hapësira në mbrojtje.

“Me mënyrën se si luan Barcelona, ata lënë shumë hapësira mbrapa. Ne duhet të jemi të mirë dhe ta shfrytëzojmë këtë”, tha Allegri gjatë konferencës për media.

Ndeshja ndërmjet Juvetusit dhe Barcelonës do të zhvillohet nesër (e martë) në orën 20:45.

Artikulli paraprakA ju kujtohet Adebayor? Ja ç’farë i ka bërë sonte Galatasaray-it
Artikulli tjetërTurpërohet Arsenal! Crystal Palace i’a bën “bajat” futbollin ekipit të Arsene Wenger