Trajneri i Juventusit, Massimilliano Allegri, ka hedhur poshtë të gjitha spekulimet e fundit që lidhen me një largim të mundshëm të Leonardo Bonucci nga “Juventus Stadium”, shkruan “Korneri.net”.

“Bonucci nuk ka shancë të largohet pasi ai është një lideri i yni jo vetëm në fushën e blertë, por edhe në zhveshtore. Nuk na interesojnë paratë dhe ofertat që vinë për të, pasi të gjithë e dinë se ai nuk është në shitje”, tha Allegri para gazetarëve italian./Korneri.net.

Artikulli paraprakFutbolli kosovar në zi: Ndërron jetë legjenda e KF Lirisë dhe anëtari “KEFFK”
Artikulli tjetërMbrojtësi fantastik në vizita mjekësore