Një duel në mes tyre bëri që shqiptari të lëndohet mjaftë keq në vesh të cilin është dashur ta operonte. Sigurisht se e dini se për këtë bëhet fjalë.

Thiago Alcantara dhe Emir Lenjani ishin protagonistë në ndeshjen Shqipëri-Spanjë, ku spanjolli e goditi pa dashje pas së cilës Lenjani u desht të largohej mejëherë nga loja.

Por, ja se çfarë it ha Alcantara Lenjanit pak orë më parë.

lenjani

 

Artikulli paraprakRamos shqetëson Real Madridin
Artikulli tjetërEdhe Drogba në listë!