Sot më 23 mars, një ditë para ndeshjes Kosovë – Islandë, e cila zhvillohet në Shkodër, të dyja përfaqësueset do të mbajnë stërvitjet e fundit dhe konferencën për media në ambientet e stadiumit “Loro Boriçi”.
Agjenda për 23 mars

11:00 – Konferenca për shtyp e Islandës
11:30 – Stërvitja e Islandës

17:00 – Stërvitja e Kosovës
18:30 – Konferenca për shtyp e Kosovës

Artikulli paraprakEuroleague, Reali fiton “El Clasicon”, CSKA nuk i ndahet
Artikulli tjetër12 lojtarë kanë shënuar nga një gol këtë edicion, por Mati Fernandez ka hyrë në histori të Milanit!!