Sulmuesi argjentinas e tregoi dëshirën e tij të ardhshme.

I grumbulluar te përfaqësuesja e Argjentinës, Sergio Aguero ka biseduar edhe për ardhmërinë e tij dhe vullnetin që ka për tu kthyer në vendëlindje pasi të përfundon aventurën te Manchester City, përcjell Korneri.net.

“Milan dhe Real Madrid janë jashtë lojës, sepse dëshira ime është që të transferohem te Indipendiente. Ideja ime është që rikthehem atje në vitin 2019, atëherë kur skadon kontrata ime me klubin anglez” ka deklaruar Aguero. /Korneri.net

Artikulli paraprakCech afër lamtumirës, nuk do ta besoni se kush shihet si pasues i tij….
Artikulli tjetërDera e Real Madridit është e hapur për Neymar….Kush e tha këtë!!!