Lajme aspak të mira për sulmuesin Sergio Aguero. Policia argjentinase ka gjet në shtëpinë e nënës së Aguros 200 gram marihuana. Oparacioni i realizua mbrëmjen e kaluar në disa shtëpi në Los Eucaliptos di Quilmes, qytetin i cili gjendet 30 kilometra larg Boenos Aires aty ky futbollisti kishte kaluar një pjesë të mirë të jetës së tij.

Në shtëpinë e nënës së tij përveç marihuanës janë gjetur edhe municion pa leje, telefoba të vjedhur  dhe disa lloje tjera të drogës, që padyshim se kanë shkundur jo pak edhe disponimin e lojtarit të Manchester City.

 

 

Artikulli paraprakNuk është në listën e Champions League
Artikulli tjetërBalloteli kthehet te Italia pas tri vitesh kundër skuadrës së fundit që luajti