Po shkruhet shumë në Angli se Kun Aguero do të largohet në fund të edicionit nga Man.City dhe me shumë gjasa destinacioni i tij do të jetë Real Madrid që për vite të tëra e ka dashur në skuadër. Por, vendin e argjentinasit pritet ta zë objektivi tjetër i Real Madridit, Pierre-Emerick Aubameyang, që e ka ëndërr për të luajtur një ditë te klubi mbretëror. Se a do të ndodh kjo gjë, do të na tregojë koha.

 

Artikulli paraprakNga Anglia: Liverpool kontakton me Insigne
Artikulli tjetërXhongleri shqiptar mahnitë Ancelotti-n dhe klubin bavarez [VIDEO]