Mesfushori fantastik i Bayern Munchen, Marco Verratti, është cak i gjigantëve evropian Juventus dhe Bayern Munchen, por një mundësi largimi nga PSG e ka mohuar agjenti i lojtarit, Donato Di Campli.

“Verratti ka nënshkruajtur kontratë të re deri në vitin 2021 dhe nuk ekziston ndonjë mundësi e largimit edhe për ka interesime nga mëdha nga Juventus dhe Bayern Munchen”, u shpreh Donato Di Campli.

Artikulli paraprakCrystal Palace ofron 15 mln funta, por Tottenham kërkon 10 mln më shumë
Artikulli tjetërSinan Bytyqi rikthehet te Manchester City