????????????????????????????????????

Kjo është agjenda e Kombëtares A për miqësoren kundër Letonisë më 13 nëntor.

9 nëntor
14:00 – Stërvitja në stadiumin “Rexhep Rexhepi” – Drenas

15:30-15:45 Koha për intervista

10 nëntor
Stërvitja në stadiumin “Rexhep Rexhepi” – Drenas
15:30-15:45 Koha për intervista

11 nëntor
Stërvitja në stadiumin “Rexhep Rexhepi” – Drenas
15:30-15:45 Koha për intervista

Kjo është agjenda e Kombëtares U21 për dy ndeshjet kualifikuese kundër Izrealit dhe kundër Azerbejxhanit
E mërkurë, 8 nëntor
17:30 – Stërvitja në Stadiumin “Adem Jashari” – Mitrovicë

E enjte, 9 nëntor
19:00 – Ndeshja Kosovë – Izrael

E premte, 10 nëntor
12:00 – Stërvitja në Stadiumin e Flamurtarit

E shtunë, 11 nëntor
12:00 – Stërvitja në Stadiumin e Flamurtarit

E diel, 12 nëntor
Udhëtimi për në Baku në mëngjes

Artikulli paraprakKupa e Italisë, derbi i Milanos luhet dy ditë pas Krishtlindjes?
Artikulli tjetër“Jam penduar që kam luajtur te Juventus”