Kryetari i Kuvendit Komunal të Mitrovicës, Agim Bahtiri, përmes “Facebook” ka konfirmuar lajmin e madh për kalimin e nipit të tij, Leonit Bahtiri, te klubi i famshëm holandez Ajax, shkruan “Korneri.net”.

Leoniti është futbollist tepër i talentuar dhe intersimi për të nuk është i rastësishëm, kështu që ai do të ketë mundësi të tregojë vlerat e tij të një nga klubët më të mira në botë për prodhimin e talentëve më të mëdhenj në lojën e futbollit./Korneri.net.

Artikulli paraprakSë bashku?!
Artikulli tjetërPo kthehet befasisht?