Mesfushori kosovarë i Manchester United, Adnan Januzaj, vazhdon të jetë i lidhur me një kalim të mundshëm në Serie A te Milani, kurse burime të mediave italiane konfirmojnë interesimin e Montellas për të.

Po sipas mediave italiane, Januzaj shihet si një futbollistë me të ardhme të ndritur nga zyrtarët e Milanit dhe shumë shpejt pritet edhe një ofertë konkrete për zyrtarët e Manchester United.

Artikulli paraprak
Artikulli tjetërSot ky super lojtar prezentohet te Sigal Prishtina [FOTO]