Nuk është hera e parë që gazetarja e BBC, Helen Skelton vihet në siklet për shkak të veshjes.

 

Ajo, zakonisht shfaqet tejet provokative, e ashtu dukej edhe teksa  po prezantonte olimpiadën e Rios e veshur me një xhaketë të errët brenda së cilës iu kishte fshehur veshja tjetër.

Në momentin e parë, ta jep përshtypjen se nuk ka të veshur asgjë poshtë, dhe kjo sigurisht se ka tërhequr vëmendje.

Kujtojmë se pak kohë më pare ajo u përball edhe me një fituatë jo fort të mirë, atëher kur teksa ishte në detyrë era ia qon fustanin duke ia zbuluar kështu të brendshmet./lajmi.net

Artikulli paraprakNora Gjakova fiton meçin e parë në Rio
Artikulli tjetërKështu duket Aziz Salihu sot (FOTO)