Futbolli është një lojë që gjatë zhvillit krijon spektakël dhe shumë emocione e adrenalinë.

Në “Youtube” janë duke qarkulluar disa video ku në to janë përmbledhur disa momente të “tuneleve”, të cilat janë bërë nga futbollistë të ndryshëm dhe në kohëra të ndryshme.

Për më shumë, shikojeni videon e mëposhtme:

Artikulli paraprakIsh-yllit i Arsenalit dhe Man. City: Nuk e di pse anglezët kanë përshtypje të keqe për mua…
Artikulli tjetërLegjenda holandeze: Nuk e pranoj dot Milanin me pronarë kinezë