Nuk po e zgjasim shumë sepse video tregon më së miri se çfarë ndodhi. Anëtari i LA Lakers, Larry Nance ndoshta realizoi ngulitjen e vitit duke kërkyar aq lartë dhe gati 50 cm më lartë se Brook Lopez, gjatë ndeshjes kundër Brooklyn Nets.

Shikone videon dhe binduni edhe vet pasi shumica në palestër, por edhe bashkëlojtarët e Nance e kapën kokën pas asaj që panë.

 

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here