ARTIKUJT E FUNDIT

Mbrëmje evropiane në SuperSport, Shkëndija e Ballkani në kërkim të Play Off-it

0
Ballkani dhe Shkëndija do të luajnë mbrëmjen e sotme ndeshjet e kthimit të turit të tretë eliminator të Conference League, me synimin e vetëm...

Barcelona i premtoi Xavit se së shpejti do ta zgjidhë situatën me lojtarë të...

0
Sipas gazetës spanjolle Sport.es, drejtuesit e Barcelonës i kanë premtuar trajnerit Xavi Hernandez se deri të shtunën do të zgjidhen problemet me lojtarët e...

Lajme të mira për Milanin, pasi dy lojtarë janë afër vazhdimit të kontratave

0
Rinovimi i Fikayo Tomorit deri në vitin 2027 duket se po afrohet gjithnjë e më shumë. Takimi mes drejtuesve të Milanit dhe agjentëve të mbrojtësit,...

Kaos te Barcelona, ​​klauzola e Kessie dhe Christensen i lejon ata të largohen falas...

0
Barcelona poi kalon momentet më të vështira dhe të papara deri më tani në histori të saj. Edhe pse botërisht dihet se Barça ka mbi...

“Milani favoriti kryesor, Interi nëse mban Skriniar. Juventus? Pogba u zhduk pas Botërorit”

0
Në fundjavë fillon sezoni i ri në Serie A. Disa klube do të synojnë rrëzimin e Milanit nga froni. Interi dhe Juventusi janë gjithmonë...

Orari i xhiros së parë të Superligës në futboll

0
Këtë fundjavë starton edicioni i ri 2022/23 në Superligën e Kosovës në futboll. Rikthimi i Trepçës 89’ dhe Ferizajt, sigurisht se e bën shumë më...

Edhe bashkëlojtarët e tij duan që Ronaldo të largohet

0
Cristiano Ronaldo vazhdon të jetë problemi kryesor i Man. Unided. Përveçse duhet të lëpijë plagët e humbjes në ndeshjen e parë të Premier League-s,...

Man. United e gjeti mbrojtësin e krahut

0
Manchester United është duke punuar ta sjell në skuadërr anësorin e PSV, Cody Gakpo. Menaxheri i United, Erik ten Hag është shumë i njohur me...

Propozimi i guximshëm i Adriano Gallianit: Një “Brexit” edhe në futboll

0
Adriano Galliani, Adimistratori i Deleguar i Monzës, së Silvio Berlusconit, skuadër e sapongjitur në Serinë A, ka dhënë një intervistë për gazetën “Tuttosport” në...

Roma, Zaniolo në Tottenham: Mourinho ndal gjithçka

0
Klubi kishte arritur një marrëveshje të enjten për një huazim të detyrueshëm, por José e bindi Nicolòn duke i thënë se ky është një...