Shumë shpejt doli në shesh arsyeja pse kampioni aktual francez, Paris SG u deklasua nga Montepellier në xhiron e fundit në Ligue 1 me rezultat 3:0.

Në të njëjtin hotel kuishte vendosur skuadra e pasur franceze, ishin të vendosuar bukuroshet më të mëdha të Francës, të cilat pikërisht në qytetin Montpellier me 17 dhjetor do të mbajnë përzgjedhjen e Miss France 2016.

Thuhet se yjet e Paris SG  si Cavani, Di Maria, Lucas, Matuidi, Thiago Silva e të tjerët kishin kaluar një mbërmje të paharruar dhe kjo u ka kushtuar më pas me humbje bindëse.

Për çudi edhe më të madhe, të gjitha 30 vajzat bukuroshe ishin prezente në stadium gjatë ndeshjes së dominuar nga vendasit përballë skuadrës inekzistente.

Artikulli paraprakShtyhet ndeshja Real Madrid – Valencia, ja shkaku…
Artikulli tjetërSimeone: “Po, do ta drejtoj Interin”