Të shtunën në orën 12:30 do të luhet derbi i “Madonnina-s” mes Interit dhe Milanit në ndeshjen e vlefshme për javën e 32 në Serie A.

Është e përditshmja italiane “Corriere Dello Sport” e cila ka publikuar formacionet e mundshme të dy skuadrave ku ajo që bie në sy janë disa mungesa te kampi kuqezi.

Montella është i detyruar të bëjë pa Abaten, Bertolacci, Bonaventura dhe Pasalic.

Image

Artikulli paraprakMesfushori i Serbisë i bashkohet Kosovës (Foto)
Artikulli tjetërInter vazhdon insitimin për mesfushorin, Lazio i ofron kontratë të re…