Afro 60 mijë tifozë të Liverpool priten në Paris, ku skuadra e tyre do të luaj finalen e Champions League me Real Madrid.

Ata nuk janë të gjithë të pajisur me bileta për të ndjekur finalen në shkallët e stadiumit “Stade de France”, por po e bëjnë Parisin të dridhet.

Nëse jetoni në kryeqytetin francez, padyshim që do i hasnit në rrugë. Të kuqtë janë kudo, dhe veçanërisht në lokalet pariziane dhe në sheshet e mëdha. Një entuziazëm i madh që bëri xhiron e rrjeteve sociale.

© SYRI.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here