Lajme të jashtëzakonshme për skuadrës mitrovicase KB Trepça, pasi momentet e vuajtjeve për nga ana materiale dukët që do të mbarojnë së shpejti, shkruan “Korneri.net”.

Është pikërisht legjenda e basktebollit mitrovicas, Naim Hajrizi ai që e ka pubilkuar këtë lajm në rrjetet sociale, ku sipas tij Telekomi i Kosovës dhe Vala do të japin përkrahje financiare KB Trepçës, duke bërë kështu që riorganizimi i klubit dhe niveli i skuadrës të rritet, pas një fillimi dëshpërues të sezonit./Korneri.net.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here