Milot Rashica, Alban Meha dhe Herolind Shala jane yjet e para që i ka thënë “PO” Kosovës.

Me të dëgjuar këtë lajm kanë shpërthyer debatet në mes të disa tifozëve nga Kosova dhe atyre nga Shqipëria, shkruan Gazetablic.com

Në faqen e cila merret eksluzivishtë vetëm më Kombëtaren shqiptare disa komentues nga Shqipëria kanë shkruajtur komente ndër më fyeset për shqiptarët e Kosovës.

e atyre

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here