Sulmuesi i Atletico Madrid, Fernando Torres, sot gjatë takimit ndaj Celta Vigo ka kompletuar numrin magjik të prezantimeve në La Liga.

Torres, ish-anëtar i Liverpool, Chelsea dhe Milan sot ka kompletuar 200 paraqitje për Atletico Madrid në La Liga dhe ky numer i paraqitjeve u bë edhe më i këndshëm, pas fitores 0:4 në udhëtim te Celta.

Artikulli paraprakSa fitojne gjyqtarët?
Artikulli tjetërBundesliga: Abrashi gëzon nga stoli, Mavraj bëhet “mur” ndaj Wolfsburgut