Para se skuadra italiane Inter të udhëtonte në Kinë për përgatitje, ka kryer ndërkohë punë me sulmuesin e ri 19-vjeçar nga Bregu i Fildhishtë por i lindur në Francë, Yann Karamoh.
Anëtari i skuadrës franceze Caen, ka prabuar transferimin te Inter që për kartonin e lojtarit nuk do t’i shpenzoj më shumë se 7 milionë euro. Operacioni do të finalizohet breda pak ditëve. /Korneri.net

Artikulli paraprakE çuditshme në Premier League: 25 vjet kaluan, asnjë trajner anglez nuk e fiton titullin!
Artikulli tjetërNeymar dhe magjitë e tij të fundit te Barcelona?!