Cristino Ronaldo dhe jeta e tij sentimentale janë në qendër të një artikulli të publikuar nga “Goal.com”, që ka listuar nga disa ish të dashurat e CR7 (sipas raportimeve).

ImageKim Kardashian

ImageBipasha Basu

ImageLucia Villalon

ImageKarina Ferro

ImageImogen Thomas

ImageJordana Jardel

ImageMia Judaken

Image

Nereida
Image

Gemma Atkinson
Image

Irina Shayk
Image

Desirée Cordero
Image

Georgina Rodriguez
Artikulli paraprakVIDEO – Mesfushori shqiptar ‘bombardon’ portën e Partizanit të Beogradit
Artikulli tjetërJuventus-Inter, statistikat dhe kuriozitetet e derbit të Italisë