Francesco Totti u largua nga futbolli duke mbajtur vendin e dytë për numrin e golave të shënuar në historinë e Serie A. Kapiteni legjendar i Romës ka shënuar 250 gola dhe një pjesë e tyre nuk janë “të zakonshëm”. Në videon më poshtë vijnë 10 golat më të bukur të Tottit.

Artikulli paraprakStrategu dhe “i humburi”, notat e pilotëve në F1
Artikulli tjetërSot në mbrëmje Barça zbulon trajnerin e ri