SHARE

Ish futbollisti më i mirë në Botë, braziliani Ronaldinho ka huqur një rast tejet të volitshëm për gol gjatë sfidës kampionale në Brazil ndërmjet skuadrës së tij Flamengo dhe asaj Bangu. Shikoni videon.

  • Fisnik

    barcelona sot fituese do te jete