Futboll

Pajtimi i rrezikshëm? Në lidhje me ish dashnorën e Hamilton!

Paparazzi ka gjithandej dhe njerëzit e famshëm vështirë e kanë t’iu ikin. Kështu i ka ndodh edhe aktores, këngëtarës dhe vallëzueses së famshme Nicole Scherzinger, e cila u pa duke u...

Më shumë

Basketboll

Limak Streetball Kosova 2015 filloi. “The Answer fitoi në Prizren” [FOTO]

Pikënisja e edicionit të sivjetmë , ishte sërish në Prizren , aty dhe ku do të zhvillohet superfinalja, por për këtë ka kohë , pasi karvani i “Limak Streetball Kosova 2015” , ka edhe...

Më shumë

Tenis

Murray në çerekfinale të Queen's Championships

Andy Murray kualifikohet në çerekfinalet e turneut të Queen’s që zhvillohet në Londër. Fituesi i tri nga pesë edicioneve të fundit dhe favoriti numër 1 për ta fituar sërish turneun mbi...

Më shumë

Motorsports

Hamilton: Botërorin e F1 më mirë ta fitojë dikush tjetër sesa Rosberg

Lewis Hamilton rindez polemikat me shokun e tij të skuadrës gjermanin Nico Rosberg. Kampioni i Botës në Formula 1 dhe lideri aktual i klasfikimit të përgjithshëm ka surprizuar jo pak me deklaratat e tij. Hamilton i...

Më shumë