Futboll

E pranon Tramezani: Vëzhgova Bernard Berishën, mund të na shërbejë në "EURO 2016"

Paolo Tramezani, ndihmësi i De Biazit në kombëtare, ka qenë i pranishëm në tribunën VIP të “Selman Stermasit”, ku ka përcjellë “live” ndeshjen Tirana-Skënderbeu 1-2....

Më shumë

Basketboll

Brezec: Duhet të shkojmë në Prishtinë dhe të fitojmë

Veterani slloven, Primozh Brezec këtë edicion është duke e udhëhequr skuadrën e AEK Larnaca-s nga Qipro. AEK-u të martën nga ora 19:00 është mysafir i Sigal Prishtinës në ndeshjen...

Më shumë

Tenis

Federer aktiv edhe dy sezone

Roger Federer, 34 vjeç, nuk do t’i japë fund karrierës në fund të sezonit të ardhshëm, por do të vazhdojë të luajë deri në 2017, duke u shprehur se do të marrë pjesë...

Më shumë

Motorsports

Rosberg siguroi pole position të fundit në këtë vit

Nico Rosberg ka dalë i pari në provat zyrtare të Çmimit të Madh të Abu Dhabit. Piloti gjerman regjistroi kohën më të shpejtë, duke lënë mbrapa Lewis Hamilton dhe Kimi Raikkonen. Kjo...

Më shumë