Futboll

Lëndohet Rizzoli, nuk gjykon ndeshjen Juventus-Napoli

Nicola Rizzoli nuk do të drejtojë superndeshjen e javës së 25-të në Serie A, ndërmjet Juventusit dhe Napolit. 44-vjeçari ka probleme muskulore dhe ka dalë nga gara për të gjykuar duelin direkt...

Më shumë

Basketboll

Ekspertët vendosën: Jordan më i miri në histori,LeBron i treti, Kobe 12

ESPN ka zbuluar listën e vet prej 100 basketbollistëve më të mirë të të gjitha kohërave, e bërë nga ish basketbollistë dhe ekspert të kësaj loje. Më i miri sipas parashikimeve...

Më shumë

Tenis

Në "RIO" prezenatimi i fundit, Sharapova nuk do të përfaqësojë më Rusinë

Agjenti i tenistes Maria Sharapova, Max Eisenbud, ka deklaruar sot se në rast se bukuroshja ruse nuk do të jetë në formën e saj më të mirë, mund të tërhiqet më shpejt nga sporti. Sharapova...

Më shumë

Motorsports

Renault-Red Bull, bashkëpunim edhe pas vitit 2016

Renault nuk e përjashton mundësinë për të vazhduar bashkëpunimin me Red Bullin edhe pas vitit 2016. Ai që e deklaron këtë është menaxheri i kësaj kompanie, Ciril Abitebul, gjatë...

Më shumë