Futboll

Samir Nasri, ideja e re nga kampionët e Italisë...

Boshllëku i lënë pas largimit të Arturo Vidal, te Juventus ka shfaqur disa opcione për zëvendësuesin e kilian.  Julian Draxler, Mario Gotze dhe Davy Klaassen, janë dy opcionët e para të...

Më shumë

Basketboll

Sigal Prishtina vazhdon me përforcime, arrin marrëveshje me reprezentuesin e Bullgarisë...

Sigal Prishtina pasi arriti që të sigurojë biletën për të garuar në EuroCup, ka filluar intenzivisht përgatitjet që të ketë një strukturë ekipore sa më të mirë , që...

Më shumë

Tenis

Nadal: Po punoj për tu rikthyer në nivelin tim më të mirë

Viti 2015 nuk ka qenë aspak pozitiv për Rafael Nadal, megjithatë tenisti spanjoll nuk dorëzohet. 29-vjecari nga Majorka i cili ka zbritur në vendin e 10 të klasfikimit Botëror po punon fort për tu rikthyer...

Më shumë

Motorsports

Wolff: Duhet të jemi të kujdesshër, por nuk kemi frikë

“Lewis ka 42 pikë më shumë se Vettel, por kjo diferencë nuk është as sa dy Çmime të Mëdha, ndërkohë që sezoni ka hyrë në fazën e pushimeve. Por, Ferrari...

Më shumë