Futboll

Sërish në fund, Juventus fitoi dhe bëhet lider në Serie A

Një ndeshje e madhe, jashtëzakonisht e ndërtuar mirë taktikisht, shumë e rëndëshishme dhe e fortë në çdo centimetër të fushës. Juventus dhe Napoli zhvilluan derbin e madh evropian...

Më shumë

Basketboll

Starton All Star Game, Zac Lavine Mvp-ja i natës së parë

Mbrëmja e parë nga tre netët, dedikuar All Star Game kurorëzoi yllin e Minnesotta Timberwolves Zach Lavine, i cili falë formës së tij fantastike udhëhoqi skuadrën e përbërë nga...

Më shumë

Tenis

Në "RIO" prezenatimi i fundit, Sharapova nuk do të përfaqësojë më Rusinë

Agjenti i tenistes Maria Sharapova, Max Eisenbud, ka deklaruar sot se në rast se bukuroshja ruse nuk do të jetë në formën e saj më të mirë, mund të tërhiqet më shpejt nga sporti. Sharapova...

Më shumë

Motorsports

Formula 1, shtegu në Monzë në dyshim

E ardhmja e Çmimit të Madh të Italisë në shtegun Monza mbetet ende e paqartë pas deklaratave të fundit të bosit të Formula1, Bernie Ecclestone i cili bëri të ditur se marrëveshja me...

Më shumë